Ochrana mobilního telefonu

Hlavní výhodou používání obalu na mobilním telefonu je samozřejmě ochrana před pády, ale také hlavně pro ženy jako zkrášlení mobilního telefonu různými barvami a motivy.

Oprava prasklého krytu či displeje u smartphonu s dotekovým displejem je velmi nákladná, několikrát se oprava v servisu vyšplhá k ceně nového telefonu. S obalem se z 80% pádů a nehod z poškození telefonu vyvarujete, s obalem je výhodou i to že si mobilní telefon můžete kdekoliv odložit klidně i na hrubý beton. Určitě to znáte jak je telefon hlavně ze zadní strany ošoupaný z běžného používání.

Také je potřeba si uvědomit že se Vám investicí do obalu vrátí při případném prodeji telefonu, kdo by dal za opotřebovaný zničený telefon dost peněz, každý si raději připlatí a koupí zachovalý mobil.

Na druhém místě v ochraně mobilního telefonu je použití ochranné fólie na displej nebo lépe ochranného skla, fólie je vyrobena z plastového materiálu tak aby nedošlo k zhoršení kvality zobrazení a citlivosti doteku. Ochranné sklo je vyrobeno opravdu ze skla, dotek jako přímo na displej, sklo je odolné vůči poškrábání. Při své práci může prasknout, ale ve většině případů zabrání poškození skla. Ochranná fólie hlavně zabrání poškrábání displeje ale částečně i rozbití. Neručíme za poškození telefonu v obalu ani fólii, důležité je se chovat k telefonu hezky :-).