2ks Flexi ochranná fólie pro Huawei P10 Plus

Další obaly a pouzdra naleznete v kategorii:

Obaly pro Huawei » Obaly na P10 Plus

    p10-plus-flexi-silikonova-folie-na-displej.jpg
Cena: 157,-
Dostupnost:SKLADEM

Produkt: IPP6574

Popis produktu:


Speciální fólie Flexi Hydrogel (2 kusy v balení) je 0,2mm tenká ohebná silikonová fólie přímo na displej mobilního telefonu Huawei P10 Plus. Fólie kryje přibližně 95% plochy displeje včetně zaoblení, zbylí prostor po obvodu zajišťuje kompatibilitu s obaly tak aby nedocházelo k odlepování fólie. Fólie přilne po celé ploše displeje a je možné ji kdykoli odlepit, neovlivňuje barvy ani citlivost displeje, oleofobní povrch potlačuje vznik otiskům. Plastický materiál dobře tlumí a absorbuje nárazy, fólie je částečně samoopravná. Aplikuje se stejně jako ochranné sklo, kvůli ohebnosti se aplikuje pomocí kreditní karty. V balení 2ks, hadřík a návod.

Vážení zákazníci, e-shop funguje bez omezení, objednávky odesíláme jako doposud.

Jaké vybrat pouzdro?:
Pouzdra knížková: jsou oblíbená díky výborné ochranně telefonu, telefon je chráněn ze všech stran. Zajištění pouzdra je magnetické, nechybí ani úschovný prostor pro bankovku nebo kreditní kartu.

Obaly silikonové: přesně kopírují tvar telefonu a chrání záda, boky a částečně kraje displeje. Silikonové obaly se vyrábí v mnoha barvách a provedení, od základních barev až po obaly s motivem.

Obaly TopFlip: tyto obaly jsou populární díky výborné ochraně telefonu a snadnému používání, zajištění je magnetické a otevírají se směrem dolů. Plusem je také úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu.