FLEXI ochranná fólie pro P20 Lite

Další obaly a pouzdra naleznete v kategorii:

Obaly pro Huawei » Obaly na P20 Lite

Cena: 89,-
Dostupnost:SKLADEM

Produkt: IPP6501

Popis produktu:


Ochranná flexibilní silikonová fólie přímo pro displej mobilní telefonu Huawei P20 Lite.
- fólie kryje přibližně 95% plochy displeje včetně zaoblení, díky tomu je kompatibilní s obaly i pouzdry, po okrajích se neodlepuje a nevzniká žádná vzduchová mezera.
- materiál čirá a lesklá fólie která neovlivňuje barvy ani citlivost displeje, oleofobní povrch potlačuje vznik otiskům.
- fólie díky flexibilitě a tloušťce 0.2mm nepraskne ale nárazy a škrábance utlumí a absorbuje, proto je vhodná pro telefony používané v náročných podmínkách.
- aplikuje se stejně jako ochranné sklo, ovšem kvůli ohebnosti fólie je aplikace trochu obtížnější. V balení 1ks, hadřík a návod na nalepení.

Objednávky v pracovní dny na dobírky do 11:00 odesíláme ihned, doručení následující pracovní den.

Jaké vybrat pouzdro?:
Pouzdra knížková: jsou oblíbená díky výborné ochranně telefonu, telefon je chráněn ze všech stran. Zajištění pouzdra je magnetické, nechybí ani úschovný prostor pro bankovku nebo kreditní kartu.

Obaly silikonové: přesně kopírují tvar telefonu a chrání záda, boky a částečně kraje displeje. Silikonové obaly se vyrábí v mnoha barvách a provedení, od základních barev až po obaly s motivem.

Obaly TopFlip: tyto obaly jsou populární díky výborné ochraně telefonu a snadnému používání, zajištění je magnetické a otevírají se směrem dolů. Plusem je také úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu.