3ks Flexi ochranná fólie pro Mi Band 3 / 4

Další obaly a pouzdra naleznete v kategorii:

Obaly na Chytré hodinky-náramky

    folie-na-displej-naramku-xiaomi-mi-band-3-4-pocet.jpg
Cena: 109,-
Dostupnost:SKLADEM
Doručení:1 - 2 dny

Produkt: IPP7097

Popis produktu:


Speciální fólie Flexi Hydrogel (3 kusy v balení) je 0,2mm tenká ohebná silikonová fólie přímo na displej náramku Mi band 3 / Mi Band 4. Fólie pevně přilne po přibližně 90% plochy displeje a je možné ji kdykoli odlepit, neovlivňuje barvy ani citlivost displeje, oleofobní povrch potlačuje vznik otiskům. Plastický materiál dobře tlumí a absorbuje nárazy, fólie je částečně samoopravná. Aplikuje se stejně jako ochranné sklo, kvůli ohebnosti se aplikuje pomocí kreditní karty. V balení 3ks, hadřík a návod.

Vážení zákazníci, e-shop funguje bez omezení, objednávky odesíláme jako doposud.

Jaké vybrat pouzdro?:
Pouzdra knížková: jsou oblíbená díky výborné ochranně telefonu, telefon je chráněn ze všech stran. Zajištění pouzdra je magnetické, nechybí ani úschovný prostor pro bankovku nebo kreditní kartu.

Obaly silikonové: přesně kopírují tvar telefonu a chrání záda, boky a částečně kraje displeje. Silikonové obaly se vyrábí v mnoha barvách a provedení, od základních barev až po obaly s motivem.

Obaly TopFlip: tyto obaly jsou populární díky výborné ochraně telefonu a snadnému používání, zajištění je magnetické a otevírají se směrem dolů. Plusem je také úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu.