2ks Flexi ochranná fólie pro Gear Fit 2 Pro

Další obaly a pouzdra naleznete v kategorii:

Obaly na Chytré hodinky-náramky

    folie-na-displej-samsung-gear-fit-2-pro.jpg
Cena: 89,-
Dostupnost:SKLADEM
Doručení:1 - 2 dny

Produkt: IPP7113

Popis produktu:


Speciální fólie Flexi Hydrogel (2 kusy v balení) je 0,2mm tenká ohebná silikonová fólie přímo na displej náramku Samsung Gear Fit 2 Pro. Fólie přilne po celé ploše displeje a je možné ji kdykoli odlepit, neovlivňuje barvy ani citlivost displeje, oleofobní povrch potlačuje vznik otiskům. Plastický materiál dobře tlumí a absorbuje nárazy, fólie je částečně samoopravná. Aplikuje se stejně jako ochranné sklo, kvůli ohebnosti se aplikuje pomocí kreditní karty. V balení 2ks, hadřík a návod.

Jaké pouzdro vybrat?
Pouzdra knížková: zavírací pouzdra jsou oblíbená díky výborné ochraně telefonu a snadnému používání, telefon je chráněn ze všech stran. Zajištění pouzdra je magnetické, nechybí úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu.

Obaly silikonové: obaly přesně kopírují tvar telefonu, chrání záda, boky a částečně kraje displeje. Silikonové obaly se vyrábí v mnoha barvách a provedení, od základních barev až po obaly s tištěným motivem.

Pouzdra TopFlip: zavírací pouzdra jsou oblíbená díky výborné ochraně telefonu, zajištění je magnetické a otevírají se směrem dolů. Nechybí úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu.