4ks Flexi ochranná fólie pro Xiaomi Amazfit Cor 2

Další obaly a pouzdra naleznete v kategorii:

Obaly na Chytré hodinky-náramky

    xiaomi-amazfit-cor-2-folie-na-displej.jpg
Cena: 137,-
Dostupnost:SKLADEM
Doručení:1 - 2 dny

Produkt: IPP7115

Popis produktu:


Speciální fólie Flexi Hydrogel (4 kusy v balení) je 0,2mm tenká ohebná silikonová fólie přímo na displej náramku Xiaomi Amazfit Cor 2. Fólie přilne po celé ploše displeje a je možné ji kdykoli odlepit, neovlivňuje barvy ani citlivost displeje, oleofobní povrch potlačuje vznik otiskům. Plastický materiál dobře tlumí a absorbuje nárazy, fólie je částečně samoopravná. Aplikuje se stejně jako ochranné sklo, kvůli ohebnosti se aplikuje pomocí kreditní karty. V balení 4ks, hadřík a návod.

Vážení zákazníci, e-shop funguje bez omezení, objednávky odesíláme jako doposud.

Jaké vybrat pouzdro?:
Pouzdra knížková: jsou oblíbená díky výborné ochranně telefonu, telefon je chráněn ze všech stran. Zajištění pouzdra je magnetické, nechybí ani úschovný prostor pro bankovku nebo kreditní kartu.

Obaly silikonové: přesně kopírují tvar telefonu a chrání záda, boky a částečně kraje displeje. Silikonové obaly se vyrábí v mnoha barvách a provedení, od základních barev až po obaly s motivem.

Obaly TopFlip: tyto obaly jsou populární díky výborné ochraně telefonu a snadnému používání, zajištění je magnetické a otevírají se směrem dolů. Plusem je také úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu.