Obal - pouzdra a příslušenství

Hlavním důvodem použití obalu na mobilním telefonu je samozřejmě ochrana před pády, ale také zkrášlení mobilního telefonu. Obaly jsou vyráběny v různých barvách a variantách, silikonové obaly, otevírací pouzdra a plastové obaly. Oblíbená jsou otevírací pouzdra na telefon ale také silikonové obaly.

Oprava prasklého krytu či displeje u smartphonu s dotekovým displejem je velmi nákladná, často se oprava vyšplhá k ceně nového telefonu. Poškození telefonu se ve většině případů vyvarujete použitím obalu, výhodou je i to že na telefon nepůsobí žádné vlivy z běžného používání (nošení v kabelce či kapse). Určitě sami víte že telefon vypadá jako nový opravdu jen pár měsíců.

Investice do obalu se Vám může vrátit v případě prodeje telefonu, opotřebení nebo poškození telefonu snižuje prodejní cenu. Mnoho lidí si raději připlatí a koupí zachovalý kusu.

Dalším produktem v ochraně mobilního telefonu je použití ochranné fólie na displej nebo lépe ochranného skla, fólie je vyrobena z plastového ultra čirého materiálu tak aby nedošlo k zhoršení kvality zobrazení ani citlivosti doteku. Ochranné sklo je vyrobeno opravdu ze skla (temperovaného - nedělá střepy), sklo je velmi odolné vůči poškrábání. Při své práci může prasknout, ale ve většině případů zabrání poškození displeje. Ochranná fólie převážně zabrání poškrábání displeje ale částečně i rozbití. Samozřejmě použití obalu a sklíčka nezaručí 100% ochranu, ale šance že se telefon rozbije se zmenší. Mrkněte na nabízené obaly a pouzdra pro oblíbené mobilní telefony obal na Xiaomi.