Obal - iPhone-prodejna.cz

Hlavním důvodem použití obalu na mobilním telefonu je samozřejmě ochrana před pády, ale také zkrášlení mobilního telefonu. Obaly jsou vyráběny v různých barvách a variantách, silikonové obaly, otevírací pouzdra a plastové obaly. Oblíbená jsou otevírací pouzdra na telefon ale také silikonové obaly.

Oprava prasklého krytu či skla displeje je u smartphonu s dotekovým displejem velmi nákladná, často se oprava vyšplhá k ceně nového telefonu. Poškození telefonu se ve většině případů vyvarujete použitím kvalitního obalu, výhodou je i to že na telefon nepůsobí žádné vlivy z běžného používání (nošení v kabelce či kapse). Určitě sami pozorujete na vlastním telefonu že vypadá jako nový opravdu jen pár měsíců.

Investice do obalu se vám může vrátit v případě prodeje telefonu, opotřebení nebo poškození telefonu snižuje prodejní cenu. Mnoho lidí si v případě koupě staršího telefonu raději připlatí a koupí zachovalý kus.

Dalším produktem v ochraně mobilního telefonu je použití ochranné fólie na displej nebo lepšího ochranného skla, fólie je vyrobena z plastového ultra čirého materiálu tak aby nedošlo k zhoršení kvality zobrazení ani citlivosti doteku. Ochranné sklo je vyrobeno opravdu ze skla (temperovaného - nedělá střepy), sklo je velmi odolné vůči poškrábání. Při své práci může prasknout, ale ve většině případů zabrání poškození displeje. Ochranná fólie převážně zabrání poškrábání displeje ale částečně i rozbití. Samozřejmě použití obalu a sklíčka nezaručí 100% ochranu, ale šance že se telefon rozbije se rapidně menší. Mrkněte na námi nabízené obaly a pouzdra pro nejoblíbené mobilní telefony obal na Xiaomi.

Tip Silikonové obaly jsou praktické a velmi populární, vyrábí se v mnoha barvách a motivech. Přesně kopírují tvar telefonu a při používání vás nebude obal omezovat. Silikonové obaly mírně přesahuje přes hrany displeje, tam je displej při pádu velmi náchylný na poškození. Obal z telefonu nemusíte při běžném používání sundávat.

Pouzdra knížková: díky výborné ochraně telefonu a snadnému používání jsou velmi oblíbená, telefon je chráněn ze všech stran. Zajištění pouzdra je magnetické, nechybí úschovný prostor pro bankovku a kreditní kartu. Přeložením pouzdra vytvoříte stojánek pro sledování filmů.