Titulní stránka - pouzdra a příslušenství

Náš internetový obchod iPhone-prodejna.cz je zaměřen na prodej příslušenství pro mobilní telefony. Na našem eshopu nakoupíte jednoduše a bez registrace, prodáváme převážně obaly, pouzdra a ochranná skla pro většinu mobilních telefonů všech běžných značek. Snažíme se nabízet různé druhy a barvy obalů za nejnižší ceny na Českém trhu, u nás je největší předností dostupnost prodávaného zboží - z 90% máme vše skladem k odeslání.

Velmi nám záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti našich zákazníků, dbáme na to aby se zákazník mohl spolehnout na rychlé dodání zboží bez zbytečného zdržení.

Pevně věřím, že i Vy se stanete naším spokojeným zákazníkem, který se k nám bude rád vracet.


Vyzkoušejte nejlepší ochranu displeje telefonu, ochranné sklo na displej vytvoří štít který bude pohlcovat veškeré nárazy směřující na displej telefonu.


Knížková pouzdra jsou velmi oblíbená, otevírají se do strany a jednoduchým poskládáním vytvoříte z pouzdra stojánek třeba pro sledování filmů. Nechybí ani kapsička pro kreditní kartu nebo bankovku. Proti samovolnému otevření je v zapínání zabudovaný magnet.


Flipová pouzdra se otevírají horizontálně a to směrem dolů, tak jako u knížkových obalů nechybí prostor pro kartu nebo bankovku. O zajištění proti samovolnému otevření se stará vestavěný magnet.


Silikonové obaly jsou populární převážně díky tomu že se vyrábí v různých barvách a motivech, přesně kopírují tvar telefonu a díky tomu Vás obal při používání nebude nijak omezovat. Silikonové, TPU nebo gelové obaly chrání záda a boky telefonu, obal mírně přesahuje přes přední hrany displeje - v těchto místech je displej velmi náchylný na rozbití. Všechny obaly jsou vyrobeny tak aby byli praktické, není třeba obal při běžném používání, nabíjení, focení z telefonu sundávat.