Obaly pro Samsung A3 - pouzdra a příslušenství

U nás si můžete vybrat z velké nabídky obalů a pouzder pro mobilní telefon Samsung Galaxy A3. V nabídce najdete pouzdra flipová, knížková a obaly silikonové, gelové a odolné. Veškeré zboží je skladem k odeslání.
OVĚŘTE SI, ZDA MÁTE MOBILNÍ TELEFON Samsung Galaxy A3 nebo Samsung Galaxy A3 2016 nebo Samsung Galaxy A3 2017.

Knížková pouzdra jsou velmi oblíbená a dobře chrání telefon, otevírají se do strany a jednoduchým poskládáním vytvoříte z pouzdra stojánek třeba pro sledování filmů. Nechybí ani kapsička pro kreditní kartu nebo bankovku. Proti samovolnému otevření je v zapínání zabudovaný magnet.


Flipová pouzdra se otevírají horizontálně směrem dolů a výborně chrání telefon, tak jako u knížkových obalů nechybí prostor pro kartu nebo bankovku. O zajištění proti samovolnému otevření se stará vestavěný magnet.


Silikonové obaly jsou velmi populární, vyrábí se v mnoha barvách a motivech, přesně kopírují tvar telefonu a díky tomu vás obal při používání telefonu nebude nijak omezovat. Silikonové, TPU a gelové obaly chrání záda a boky telefonu, obal mírně přesahuje přes hrany displeje (v těchto místech je displej při pádu velmi náchylný na poškození). Při výrobě obalů se dbá na kvalitu a praktičnost, obal z telefonu nemusíte při běžné používání sundávat.